UltraShape V3 İle Ameliyatsız Vücut Şekillendirme

ultra shapee- banner - gaia

UltraShape odaklı ultrason ile seçici olarak yağ hücresi parçalayan ilke ve tek FDA onaylı invaziv olmayan vücut şekillendirme tedavisidir. Liposuction’dan farklı olarak UltraShape cerrahi bir işlem değildir yani neşter, anestezi veya iyileşme süreci içermez. Yağları ısıtarak veya dondurarak tedavi eden diğer yağ parçalayıcı cihazlardan farklı olarak UltraShape ağrısızdır  ve tedavi bölgesinde görünür bir iz bırakmaz.

UltraShape’in ultrason enerjisi vücudunuzdaki yağ hücrelerinin duvarlarını parçalayarak, yağların trigliserit olarak serbest kalmalarını sağlar. Sonra bu trigliseritler karaciğerde işlem görür ve vücuttan doğal yollarla dışarı atılır. Çevredeki doku, sinirler ve kaslar etkilenmez. UltraShape odaklı ultrason ciltte hasar, şişme veya tedavi sonrası bünyede bir rahatsızlık yaratmaz. Tedavi sonrası günlük yaşantınızı aksamaz. Bu sayede nedenle günlük yaşantınıza hemen geri dönebilirsiniz.

Çok merkezli klinik çalışmalarda tedavi bölgesine ve tedavi sayısına bağlı olmakla birlikte bel çevresinde 2,5 ile 12 cm arasında değişen bir incelme elde edilebilmektedir.

Detaylı uygulama ve fiyat bilgisi için bizi arayabilirya da whatsapptan iletişime geçebilirsiniz.

Ultrashape V3 uygulama videosunu izleyin…

Detaylı bilgi için formu gönderebilirsiniz…