Sıkı Bir Yüz ve Vücut Hatları İçin Pelleve & PellefirmResim1

 

 

 

 

 

 

 

“PELLEVE ALTIN ÜTÜ” uygulaması cildinize eski gençliğini geri kazandırır!

Pelleve, altın ısı ile radyofrekans yöntemi ile cildi sıkılaştırarak germe ve gözenekleri daraltma etkisi ile kırışıklık ve elastikiyet kaybını azaltan ileri düzeyde gelişmiş bir radyofrekans sistemidir. Aynı zamanda cilde zarar vermeden yenilenme yaratarak adeta cildin kumaşını değiştirir. Pelleve Altın ütü tedavisi yüz ve boyun bölgelerinde istenmeyen kırışıklıkların azaltılması ve göz çevresine uygulanan yüz germe ve kırışıklık tedavisi yapan en etkili uygulamadır.

Bir kaç seansta gözle görülür sıkılaşma…

FDA onayını 2009 yılında aldıktan sonra tüm dünya ülkelerinde güvenle kullanılan Pelleve, ileri radyofrekans teknolojisini kullanarak ( 4 Megahertz) epidermis ve üst tabakaya zarar vermeden cildin derin katmanlarını ısıtarak kollagen üretimini hızlandırır. Kollagen yapısında, hemen etkisini gösteren bir sıkılaşma sağlar ve zaman içerisinde bu sıkılaşma artar, bir kaç ay içerisinde cildin sıkılığında artış ve kırışıklıklarda azalma sağlanır. Pelleve tedavi seanslarının süresi uygulanan bölgeye bağlı olarak 30 dak. ile 1 saat arasındadır. Ağrısız bir yöntem olması sebebi ile hiçbir anestezik madde kullanımı gerektirmez. Sadece Pelleve uygulama başlığının yumuşak ve sıcak dokunuşları masaj etkisi hissedilir. Sarkmaların ve kırışıklıkların derecesine bağlı olup, hastaya göre değişmekle birlikte bir kaç seans arasında değişen protokolleri vardır.

Altın Ütü ile mucizevi gençleşme…

Yüz ütüsü olarak da bilinen Pelleve, yorgun yüzleri gençleştirir ama görünür birinci etkisi yaklaşık bir hafat sürer. Deri gergin, hafif pembe tonda ve daha canlıdır. Pelleve uygulamasından yaklaşık bir ay sonra ikinci etkisi başlar, bu asıl etkidir; üç ile bir kaç ayda belirgin hale gelir. Uyarılmış fibroblastların üretimi sonucu kolajen sentezinin doku sıkılığını arttırmasıyla yüz daha gençleşmeye ve gerilmeye başlar ve tek seans bile uygulansa etkisi bir yıl devam eder.

Pellefirm uygulaması ile selülit sorununa kökten çözüm… 

Pelleve sisteminin diğer bir en önemli özelliği de, PelleFirm olarak adlandırılan özel programıyla yüz bölgesinde olduğu gibi, özellikle karın, kol, bacak ve kalça bölgelerinde ciddi bir sıkılaştırma ve selülitlerde görünür şekilde azalma sağlayabilmesidir. Uygulama cihazın daha büyük çaplardaki 2 vücut başlığının selülit ve sıkılaşma amaçlı yapılmasıdır. Başlıklar hem radyofrekans enerjisi vermekte hem de mekanik masaj yapmaktadırlar.

PelleFirm sistemi sayesinde yaşlanma veya doğum sonrası sarkmış karın çevresindeki deri tedavisinde etkili sonuçlar elde etmek mümkün, aynı zamanda üst kol, boyun, kalça ve uyluk bölgelerindeki sarkmış sorunlu alanları da tedavi ederken özel başlığı sayesinde lenfatik dolaşımı da tahliye eder. PelleFirm sisteminin masaj fonksiyonu, selülit görünümünü azaltma konusunda son derece başarılıdır.

Uygulama haftada 1 olmak üzere vücudunuzun tepkisine göre bir kaç seanstan oluşur.

Detaylı uygulama ve fiyat bilgisi için bizi arayabilir ya da whatsapptan iletişime geçebilirsiniz.

Pelleve Altın Ütü uygulama videosunu izleyin…

Detaylı bilgi için formu gönderebilirsiniz…