Hollywood Yıldızları Gibi Mükemmel Bir Vücuda Sahip Olmak İster Misiniz?

Posted: Ekim 29, 2016 By: Comment: 0

Dünyadaki tüm kadınların ortak hayali pürüzsüz ve güzel bir vücut. Günümüzde teknolojinin gelişimiyle birlikte cerrahi müdahale olmaksızın belirli bölgelerde biriken yağlanmalardan ve biz kadınların korkulu rüyalarından biri olan selülitlerden kurtulmak artık sanıldığı kadar zor değil. Peki ama nasıl mı? Sizlere cevabım; Velashape III

madonna-sorry-video-set-0001-910x600

Velashape III Nedir?

Velashape Amerikan Besin ve İlaç Dairesi FDA’dan ‘’Çapta Küçülme’’ konusunda Class 2 (medikal) onayı almış ilk ve tek cihazdır. Ameliyat  olmadan bölgesel yağların ve selülitlerin giderilmesi konusunda en gelişmiş ve estetik dünyasında bu hedefe ulaşmayı başardığını klinik ortamda kanıtlamış bir cihaz olan Velashape III ile kısa sürede gözle görülür sonuçlar elde etmek mümkün..

 

Velashape III Nasıl Çalışıyor?

VelaShapeIII iki hedef için çalışıyor; Karın, bacak ve popodaki selülit görünümünü azaltmak ve bölgesel incelme sağlamak. Uygulamada yağ dokularının azaltılması radyo frekansı ile sağlanırken, kolajen ve hücre üretimi vakum sistemi ile tetikleniyor. Sıcak masajla yapılan bu işlem, uygulanan bölgedeki cilt kalitesinde de iyileşme sağlıyor. Popo altında birikmiş yağlar, selülite dönüşmüş bölgesel ödemler için en etkin tedavi yöntemi son teknolojisiyle lazer aletine benzer bir başlıkla uygulanan ve vakumlu sıcak masaj hissi yaratan uygulama, yaklaşık otuz dakika sürüyor. Seansları haftada bir kez önerirken, harekete geçirilen yağları vücuttan atmak için bol su içmenin önemini de vurgulamak istiyorum. Uygulamanın hemen ardından en azından otuz dakikalık yürüyüş yapmak ve sağlıklı beslenmek de işlemin devamı niteliğinde. Bu kurallara uyulduğu takdirde, uygulamadan en etkili sonuç alınabiliyor. Uygulama tamamlandığında vaat edilen incelme 1 – 3 cm. VelaShapeIII’ün etkisi, Slim-Up uygulamasıyla arttırılıyor. VelaShapeIII’ün ardından yapılan bu uygulama karın, kalça ve bacaklardaki lokalize yağları azaltıp, kasları sıkılaştırmaya yarıyor. Vücudu şekillendiriyor ve metabolizmayı hızlandırıp, kilo kaybını kolaylaştırıyor.

kim-kardashian-bikini-1-07

Hollywood Ünlülerinin Gizli Silahı

demi-moore-sag-awards-2-e4fc6a4b-c69c-43da-b623-41e089690f99

Yaz aylarının da gelmesiyle birlikte sosyal medyaki paylaşımlarıyla güzellik sırlarını mercek altına aldığımız Hollywood ünlüleri dahil pek çok özel kadının, kusursuz vücutlarının arkasındaki gizli silahlar merak konusu idi. Bugünlerde ise ünlü isimler, selülit ve fazla yağlardan kurtulmanın en yeni ve en etkili incelme tekniği VelaShape’in etkisi altına altında olduğu bir gerçek.. Uygulamanın müdavimleri arasında Demi Moore, Britney Spears, Madonna, Sharon Stone ve Kim Kardashian gibi pek çok isimin olduğu söyleniyor..

madonna1

Sizlerde bu özel cihaz ile tanışmak ve gözle görülür sonuçlar elde ederek vücudunuzu dilediğiniz görünüme kavuşturmak için Gaia Güzellik Merkezi’mize gelebilir; Velashape III hakkında daha fazla bilgi edinmek için aynı isimle Fashion One Tv’de yayınlanan programımızı da aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz…

VelaShape III

Sağlık ve güzellik dolu günler dileğiyle…

Daha fazlası için Merkezimizin Kurucusu Esra Kızıltaş ‘ın blogunu ziyaret etmeyi unutmayın!

http://www.esrakiziltas.com/