Bölgesel İncelme

Posted: Mart 15, 2016 By:

07

GAİA’da Sağlıklı Güzelliğin Farkına Varın…

Gaia’da kullanılan güzellik ve bölgesel zayıflama cihazları, FDA onayıyla güvenlik ve etkinliği kanıtlanmış, Amerika ve Avrupa’da yoğun olarak kullanılan, son teknoloji ürünü cihazlardır. Gaia’da sahip olduğumuz cihazların çeşitliliği sayesinde, uzmanlarımızın sizler için hazırlayacağı kişiye özel kombine programlar ile daha etkili sonuçlar elde etmenize yardımcı olacağız.


İşte size özel paketlerimiz: 

 

1. Sıkılaşma paketi

Pellefirm + Soğuk Radyofrekans

İleri radyofrekans sistemleri kullanılarak kolajen üretiminin artması ve hızlanması ile sıkılaşma ve toparlanma etkisinin yaratıldığı özel bir pakettir.

 

2. Selülit paketi

AWT+ Selülit Mezoterapisi

Akustik ses dalgaları ile dermaroller eşliğindeki mezoterapi uygulaması ile cildin portakal kabuğu görüntüsünden kurtularak pürüzsüz görüntüye kavuşması amaçlanır.

 

3. Bölgesel İncelme paketi

Velashape + Ultrashape

Radyofrekans, İnfrared ve Vakum Teknolojilerinin muhteşem kombinasyonu ile bölgesel inatçı yağ dokularının parçalanması ve metabolik olarak atılımı ile hedeflenen inceliğe kavuşmanız sağlanır.

 

4. Gaia Bikini Body

Velashape + Ultrashape + AWT + Soğuk Radyofrekans +Pellefirm

Uzmanlarımızın vücut analizleri ve hedefiniz doğrultusunda zengin Gaia menüsünden tercih edilen ekipmanlar ile size özel paket oluşturularak formda ,ince ve pürüzsüz görünüm elde etmeniz sağlanır.

 

 kelebek-2Bütün paketlerimizde şubat ayı boyunca diyetisyenimiz tarafından kişiye özel 3 seans beslenme danışmanlığı ve her uygulama sonrası lenf drenaj hediyemiz bulunmaktadır.

 

Detaylı uygulama ve kampanyalı özel paket fiyat bilgisi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz…