Stil Danışmanlığı

Posted: Mart 9, 2016 By: Comment: 0

BAHAR GELDİ, GAİA CADDE GÜZELLİK MERKEZİ ‘NDE  YENİLENME ZAMANI…

GAİA Beni Baştan Yarat!

‘Yaz yaklaştıkça hem içimizi bir mutluluk sarıyor, hem de bir endişe’ dediğinizi duyar gibiyiz. Kışın kalın giysilerle kamufle ettiğimiz tüm fazlalıklarımız yazın maalesef gün yüzüne çıkıyor. Aklınızdan ‘bir sihirli değnek olsa da, beni baştan yaratsa!’ diye bir düşünce geçiyorsa, evet kesinlikle doğru yerdesiniz… İmdadınıza uzman GAİA Cadde Güzellik Merkezi ekibi olarak yetişip, herşeyi kontrolümüz altına alıyoruz.

????????????????????????????????????

GAİA Cadde Güzellik Merkezi kurucusu Esra Kızıltaş anlatıyor....

Uzmanlarımız; programın ilk ve en önemli aşamasında sizlerle görüşmeler ve ölçümler yapıyor ve başlıyor analizler… Ardından diyetisyenimiz size özel bir beslenme programı oluşturuyor,  bu sırada reformerpilates eğitmenimizle başlıyorsunuz spora… Bu kadar da değil… Sıra geldi beslenme ve pilatesi destekleyen sıkılaştırıcı, inceltici cihazlarla kendinizi uzmanlarımızın ellerine bırakmaya… Hayır bu kadar da değil, yaz ayları için sağlıklı bir cilde ihtiyacımız var, malum sıcak havalar pek makyaja müsaade etmiyor, en iyisi fresh bir cilt… Ve uzmanlarımız ihtiyacınıza yönelik bakımları başlıyor yapmaya… Gelelim son aşamaya… Son aşamada şöyle bir size kendinizi anlatalım… İstediğiniz vücuda kavuşmuş, yeme düzeninizi oturtmuş, pırıl pırıl bir cilt ve gülen gözlerle bize bakıyorsunuz. İşte o sırada devreye Stil Danışmanımız Rüzgar Mira Okan giriyor ve yeni bedeninizde harikalar yaratacak önerilerle baştan yaratma sürecini tamamlıyor…

Şimdi aşamaları detaylı inceleyelim mi?

1.Beslenme Danışmanlığı

Programın İlk aşaması beslenme uzmanımızın birebir yaptığı görüşme ve vücut analizi sonucu hazırlamış olduğu beslenme programı ile başlıyor. Sağlıklı ve dengeli beslenme kaliteli yaşamın temelidir. Her koşulda bedeninize iyi bakmak zorunda olduğunuzu unutmamalı, iyi yaşam için beslenmenizi gözden geçirmelisiniz. Zayıflamak için aç kalmak zorunda değilsiniz. Yeterli, dengeli ve sağlıklı programlarla doya doya kilo vermek de mümkün.

GAİA’da size özel olarak,mevcut sağlık durumunuza,  metabolizma hızınıza, yaşam tarzınıza, beslenme alışkanlıklarınıza, fiziksel aktivite düzeyinize bağlı olarak diyetisyenimiz Serra UÇTUM tarafından beslenme programı ve eğitimi verilir.

????????????????????????????????????

2.Bölgesel İncelme, Sıkılaşma ve Selülitlerden Kurtulma

Bu aşamada uzmanlarımız tarafından zengin GAİA menüsünden amaca yönelik son teknoloji cihazlar ve uygulamalar belirleniyor.

ULTRASHAPE V3 cihazı, FDA onayıyla güvenli ve etkin, son teknoloji, ameliyatsız vücut şekillendirme cihazıdır. Ultrason dalgalarının mekanik etkisiyle, yağ hücrelerini odaklayıp parçalayarak doğal yollarla vücuttan atılmalarına yardımcı olur. Böylece  bölgesel incelme ve selülit tedavisi sağlar. Karın, bel, basen ve bacak bölgelerinde vücut şekillendirmeye yardımcı olur.

VELASHAPE lll cihazı ise; radyofrekans, infrared ve vakum masajını bir arada kullanarak cilt dokusunu  3 ve 15 mm derinlikte yoğun olarak ısıtır. Bu ısı lenfatik drenajı, hücre metabolizmasının hızını ve kolajen üretimini artırır. Sonuç olarak yağ dokusu hacmi azalır, cilt yapısında sıkılaşma ve selülit görünümünde iyileşme sağlanır. Beraberindeki vakum masajı sayesinde vücut hatlarında düzelme sağlanır. Kol altı ve diz kapağı sarkmalarında da etkilidir.

AWT PLUS cihazı, akustik şok dalgalarının mekanik etkisiyle, 6-10 cm derinliğe kadar cilt altı yağ dokusundaki hücrelerin çözülerek metabolize olmalarını sağlar. Bağ dokusuna etki ederek selülit görünümünü ortadan kaldırır. Ciltte elastin oranı yüksek kollajen sentezini uyararak kol, diz kapağı, bacak, gıdı gibi bölgelerde cilt gerginliğini sağlar ve sarkmaları tedavi eder. Karın, kol, bacak, basen gibi bölgesel yağlanma sorunlarının giderilmesine yardımcı olur.

SOĞUK RADYOFREKANS ise; diğer sistemlerin tersine, cilt dokusunun ısısını  -10 dereceye kadar indirir. Bu da tedavi sırasında radyofrekans enerjisinin daha derinlere sağlıklı ve acısız olarak iletilmesini, selülit ve yağın etkili bir şekilde yok olmasını sağlar. Bu uygulamayla kişi bölgesel fazlalıklarından kurtulurken aynı anda cilt de sıkılaşır.

PELLEFIRM Sistemi,Radyofrekansenerjisi ile cilt dokusunun ısısını 40-45 dereceye çıkarır. Özel başlığın uyguladığı mekanik masaj sayesinde lenfatik dolaşımı da hızlandırır. Kol, karın, kalça ve basen bölgelerindeki cilt sarkmalarının sıkılaşmasını ve selülit görünümünün azalmasını sağlar. İlk birkaç seansta dahi gözle görünür sonuçlar elde edilir. Doğum sonrası karın bölgesinde oluşan sarkmaların sıkılaşmasında da etkilidir.

3.Cilt Bakımları ve Cilt Gençleştirme

Vücut programı tamamlanan misafirimizi cilt bakım programına başlamak üzere Estetisyenlerimize yönlendiriyoruz. Yapılan cilt analizinin hemen ardından kullanılacak cihaz ve ürünler belirleniyor.

????????????????????????????????????

GAİA’da misafirlerimizin ihtiyaçlarına göre uygulanan cilt bakımları, akne bakımları, göz çevresi bakımları, orkide, havyar, oksijen gibi özel bakım ritüelleri, dermaroller ile uygulanan SOMON DNA ve vitamin kokteyllerinin yanı sıra, cilt gençleştirme konusunda Pellevé ve Soğuk Radyofrekans oldukça iddialı ve yeni trend cihazlar.

PELLEVE, Son dönemde cerrahi müdahele düşünmeyen misafirlerimiz için en popüler ve konforlu cilt gençleştirme sistemlerinde biri..Pellevé altın ütü uygulaması, ileri radyofrekans teknolojisi ile cildin alt katmanlarına ilettiği ısı sayesinde, cildin kolajen üretimini arttırarak cilde elastikiyet ve gerginlik sağlar. Gözle görülür ilk etkiden sonra asıl etki birkaç ayda belirgin hale gelir. Uyarılmış fibroblastların üretimi sonucu kolajen sentezinin doku sıkılığını arttırmasıyla yüz daha gençleşmeye ve gerilmeye başlar. 3-4 seans uygulama sonucunda yüz, boyun ve dekolte bölgelerindeki kırışıklıklarda azalma ve yüzde sıkılaşma sağlanır.

AQUA PEELİNG EX3 cihazı ise, mekanik vakumlama ve kimyasal solüsyon uygulama kombinasyonuyla yüz cildini irritasyona uğratmadan temizleyen ve soyan son teknoloji bir peeling sistemidir. Ölü cilt hücrelerini, genişlemiş gözenekleri, siyah nokta ve demodex bakterilerini hijyenik bir şekilde söküp temizler. Aqua EX3 sistemi, tüm cilt tiplerine uygun 3 farklı solüsyon kullanarak cildin derin tabakalarına nufus eder, yüzünüzü nemlendirerek yumuşatır, pürüzsüz, parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşturur.

4.Reformer Pilates

Yapılan analizler sonucunda kişinin vücut şekillendirme programına destek olarak pilates programı başlatılır. ReformerPilates kilo vermeyi destekleyici ve bedenin görünümünü düzenleyici birçok faktöre sahiptir; ReformerPilates yapan kişilerin, uyguladıkları teknikler sayesinde, kilo vermenin yanısıra kendine güvenli duruşu yakalaması mümkündür. AyrıcaReformerPilates Egzersizleri her yaştan insanın rahatlıkla uygulayabileceği bir egzersiz sistemdir.

 

4.Stil ve Zarafet Danışmanlığı

Yeni bir beden ve yeni bir siz, yeni stiliniz..

????????????????????????????????????

Stil, kişiye özel olmalıdır. Stiliniz parmak izinizdir. Stil danışmanlığında, ölçüleriniz alınır, vücut şekliniz, vücut tipiniz ile yüz ve vücut analiziniz yapılır. Fiziksel vücut özellikleriniz, iş ve sosyal yaşam tarzınız, kişilik özellikleriniz doğrultusunda size en uygun kıyafetler ve aksesuarlar belirlenir.

Renk analizinde, saç, ten ve göz renginize uygun, sizi tamamlayan, daha canlı, daha genç ve daha şık gösterecek kıyafet ve makyaj renkleri bulunur. Size özel renk bandı çıkarılır, parfüm, gözlük seçimi ve saç tasarımı sunulur. Moda ve trendler, stilinize uygun hale getirilir, gardırobunuzla buluşturulur. Tüm bu hizmetler başarılı Stil Danışmanı Rüzgar Mira Okan eşliğinde gerçekleştiriliyor, gardırobunuz stil kimliğinize göre hazırlanıyor.Stil danışmanlığı sunulduktan ve stil kimliğiniz belirlendikten sonra gardırop ve alışveriş danışmanlığını mutlaka öneriyoruz.

“Zarafet hiçbir zaman solmayacak tek güzelliktir”demiş AudreyHepburn..

Zarafet danışmanlığı ise, sadece görüntü değil, yeni stilinizle duruş, yürüyüş, oturma, poz verme, tokalaşma, çanta tutuş, yemek ve sofra adabı,nezaket ve görgü kuralları ve üzerine bireysel dersleri içerir.

Bununla birlikte mezuniyet, düğün, nişan gibi özel gün ve gecelerinizde stil danışmanlığı ile alışverişinizi en doğru şekilde yapabilir uzman bir stil danışmanının desteğiyle gecenin yıldızı siz olabilir, stilinizi ve zarafetinizi yansıtabilirsiniz.

Detaylı uygulama ve fiyat bilgisi için bizi arayabilir, whatsapptan iletişime geçebilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.