Cilt Gençleştirme

Posted: Mart 16, 2016 By: Comment: 0

05

Pelleve, altın ısı ile radyofrekans yöntemi ile cildi sıkılaştırarak germe ve gözenekleri daraltma etkisi ile kırışıklık ve elastikiyet kaybını azaltan ileri düzeyde gelişmiş bir radyofrekans sistemidir. Aynı zamanda cilde zarar vermeden yenilenme yaratarak adeta cildin kumaşını değiştirir. Pelleve Altın ütü tedavisi yüz ve boyun bölgelerinde istenmeyen kırışıklıkların azaltılması ve göz çevresine uygulanan yüz germe ve kırışıklık tedavisi yapan en etkili uygulamadır.

Slayt1

Cilt gençleştirme uygulamalarında estetik operasyonlara alternatif olarak sunulan, Amerika’da ve Avrupa’da son günlerin en büyük ilgi uyandıran ve tercih edilen teknolojisi olarak kabul gören Secret  Altın İğne Radyofrekans uygulaması ile cildinize gençlik ve tazeliği geri kazandırabilirsiniz… Bu uygulama ile alt tabakaya inilerek cilt dokusunun altındaki kolajen lifleri uyarılıyor ve yenilenme, sıkılaşma, toparlama sağlayacak bölgeye radyo frekans enerjisi verirken bu enerjiyle kontrollü bir hasar yaratılıp cilt kendini onarmak için hemen harekete geçiyor. Üstelik iğneler altın olduğu için enerji iletimi çok iyi bir şekilde sağlanıyor. Tamamen doğal bir yenilenme ile sıkılaşma ve yüz germe etkisi cilt üzerinde hızlı bir şekilde görülüyor.

Özellikle el, boyun ve dudak çevresi kırışıklıkları gibi cerrahi müdahalenin zor olduğu bölgelerde oldukça başarılı sonuçlar veren Secret  Altın İğne Radyofrekans uygulaması yaz dahil yılın dört mevsimi yapılabiliyor. Genellikle tek seans sonrasında fark edilir etkisini görmeniz mümkün…

Yüz boyun germe işlemlerinin yanı sıra bu tedavi yöntemi cilt lekeleri, sivilce izleri, yüzeysel kılcal damar ve çatlak tedavisinde de önemli oranda düzelme sağlayabiliyor.

Hem genç görünmek hem de pürüzsüz ve lekesiz bir cilde kavuşmak istiyorsanız, Secret  Altın İğne Radyofrekans uygulaması tam size göre…

Slayt1

Yaşlanma sürecini donduran özel sistem!! Body Health Cryo Radyofrekans sistemi ile; özel başlık sayesinde dermise -10 derece uygulanır. Çok kutuplu başlık ise iç sıcaklığı maksimum derecede arttırır. Cilt yüzeyinde soğuk, cilt altında sıcak uygulama sonucu termik şok yaratılır. Şok uygulama sonucunda dokuların oksijenasyon düzeyi arttırılarak, ilk seanstan itibaren daha sıkı ve gençleşmiş bir cilt gözlemlenebilir. Haftada 1-2 seans olmak üzere, ihtiyaca göre 8-10 seans uygulanır.
Slayt1 

Aqua EX3 cihazı, mekanik vakumlama ve kimyasal solüsyon uygulama kombinasyonuyla yüz cildini irritasyona uğratmadan temizleyen ve soyan son teknoloji bir peeling sistemidir. Ölü cilt hücrelerini, genişlemiş gözenekleri, keratin, sebum, siyah nokta ve demodex bakterilerini hijyenik bir şekilde söküp temizler. Aqua EX3 sistemi, tüm cilt tiplerine uygun 3 farklı solüsyon kullanarak cildin derin tabakalarına nufus eder, yüzünüzü nemlendirerek yumuşatır, pürüzsüz, parlak ve sağlıklı bir cilde kavuşturur.

Slayt1

Kolajen kaybını önlemek ve deri matrisinin üç boyutlu yapısını korumak için geliştirilmiş cilt sıkılaştırıcı bakımdır.

Slayt1

Stemcell bağ dokusu yapısını güçlendiren ve cilt kalite ve yapısını iyileştirerek hücre üretimini hızlandıran özel bakımdır.

Slayt1

RADİANCE DNA özel teknolojisi ile etken kompleksleri değiştirmeden taşır ve hücre çekirdeğine bırakır. Böylece cildinizde daha önce görülmemiş bir yenilenme etkisi yaratır.

Slayt1

Orkide bakımı çok özel bir bakım çeşididir.
Slayt1

HAVYAR, genç ve ışıltılı bir cilt için gerekli olan bütün kaynakları içerir. Benzersiz formülünden dolayı taze havyar hücreleri kolajeni uyarır, cildi sıkılaştırır ve cildin elastikiyetini güçlendirir.

Slayt1

Yaşlanma belirtileri;  genetik ve çevresel olmak üzere temel iki faktöre bağlı olarak oluşur. Bakımın amacı yaşlı bir cildin belirtisi olan kırışıklık ve lekelerin görünümünün azaltılmasına, yeni kırışıklık ve lekelerin oluşumunun engellenmesine yardımcı olmaktır. Uygulamalar zengin içeriğe ve etkiye sahip MESOESTETİC ürünleri kullanılarak yapılmaktadır. Cildiniz için oldukça faydalı içeriklere sahip bu ürünler cildinizin ihtiyacı olan nemi, proteini, vitaminleri karşılayan aktif bileşenler içermektedir; Allantoin, Kolajen, Elastin, Lipozomlar, L-Karnozin, Rutinil Sülfat, E Vitamini, C Vitamini, Provitamin B5, ve daha fazlası…

Slayt1

Milano gençlik peelingi, son teknolojiyle üretilmiş içeriğindeki etken maddeler sayesinde cilde zarar  vermeden dokuyu yeniler, ciltte canlanma ve sıkılaşma sağlar. Anında anti-aging ve lifting etkisi gösterir. Akne, skar, leke, ve çatlak gibi cilt kusurlarını tedavi eder.

Slayt1

ENERGY C bakımı erken yaşlanmanın ilk işaretlerine müdahale etmek üzere geliştirilmiş yoğun C vitamini bakımıdır.

list-kelebek

Gaia’da Cilt Bakımı Uygulamaları; Danışman Doktorumuz ve Uzman Estetisyenlerimizin yaptığı cilt analizlerinden sonra belirlenen cildinize en uygun Mezoklinik ürünleri ile yapılmaktadır.

Detaylı uygulama ve kampanyalı özel fiyat bilgisi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz…