23

Işıltınızla davetlerde göz kamaştırmaya ne dersiniz!

Bu görkemli paketin içerisinde; inci tozlu özel ritüel masaj, orkide cilt bakımı, relax masaj ve presso terapi ( lenf drenaj )  yer alıyor… Kendinizi Gaia’nın uzman ellerine bırakma zamanı….

Aqua Peeling;
AQUA EX3 sistemi tüm cilt tiplerine uygun 3 farklı solüsyon kullanarak cildin derin tabakalarına nüfuz ederek yüzünüzü pürüzsüz, parlak, sağlıklı ışıldayan bir cilde kavuşturur. Cildin daha elastik, parlak ve sağlıklı olmasını sağlar.

Orkide Bakımı

Yoğun nem odaklı Orkide Bakımı; özel ritüel masajları ile şımartıcı bir bakımdır. Bakımın ana maddeleri; üzüm çekirdeği yağı, koenzim Q10, vitamin ve mineraller ile birlikte 4 orkide türünün nadir ekstreleridir.Komplex aktif madde içeriği sayesinde cildin doğal hidro-lipit dengesini artırarak çevresel etkilere karşı korur; değerli eser elementler ile oksijen ve enerji bakımından cildi zenginleştirir, mikro dolaşımı ve kan dolaşımını artırır, kolajen ve elastin üretimini uyarır. Böylece, cilt daha genç ve parlak bir görünüme kavuşur.

Pressoterapi

Pressoterapi bölgesel zayıflama tedavisi; vücudun  lenf drenaj yöntemiyle kan dolaşımını hızlandırarak ödem atmasını sağlar. Pressoterapi, bölgesel zayıflama ve detoks tedavisi için dizayn edilmiş özel bir basınç tedavisi ve bölgesel zayıflama yöntemidir.

İnci tozlu özel ritüel masaj

Özel deniz yosunları ve inci tozu bileşiminden oluşan bu ritüel ile kendinizi çok özel hissedeceksiniz. Amacı cildinizi ölü hücrelerden arındırmak olan bu bakım; cildinizi vitamin ve mineral açısından zenginleştirirken,tıpkı bir star gibi  pürüzsüz teninizin ışıltısı  ile göz kamaştırmanızı sağlar.

**********************************************GAİA STAR**********************************************

Gaia Cadde Güzellik Merkezi olarak hedefimiz; kusursuz ve ışıltınız ile herkesi büyüleyen bir kadın olmanız..

Detaylı uygulama ve fiyat bilgisi için bizi arayabilir, whatsapptan iletişime geçebilir ya da aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.