KLASİK BAKIMLAR

Nemsiz bir cilt kuru,mat ve cansız bir görünüme sahiptir. Doğru beslenme ve günlük yeterli su tüketimi ile içten desteklenen cildiniz; GAİA nem bakım kitinin E & F vitaminleri ve cildin temel yapı taşlarından olan hyalüronik asit içerikli uygulamaları ile nem seviyesi maksimuma yükselirken daha parlak ve ışıltılı bir görünüme kavuşacaktır.
8.GAİA CİLT BAKIMI

Bariyer fonksiyon bozukluğuna bağlı olarak ciltte yanma, kızarıklık ve pullanma oluşur.Bakım esnasında epidermis ve dermisi güçlendiren özel içerikler kullanılarak ciltteki gerginlik, kuruluk ve yanma hissi ortadan kaldırılır. Böylece cildiniz daha sağlıklı ve canlı görünür.

Yağlı ciltlerde aşırı sebum üretimine bağlı olarak cilt yüzeyindeki yağlanma ile birlikte, diğer cilt tiplerine oranla siyah nokta ve sivilce problemi çok yoğun yaşanır. Bakım esnasında uygulanan kimyasal peeling ve diğer işlemler ile sebum üretimi kontrol altına alınarak cildin daha taze ve canlı görünmesi sağlanır.

Akne, foliküler kanalda tıkanmaya bağlı olarak gelişen bir cilt hastalığıdır. Özellikle ergenlik döneminde hormonal salgılar doğrultusunda yoğun olarak görülür. GAİA özel akne tedavi programında uygulanan kimyasal peelingler ve alternatif tedavi ajanları ile sebum oranı düzenlenirken, akneye sebep olan hormonların baskılanması sağlanır.

Leke tedavilerinde en önemli etken lekenin oluşum öyküsüdür. Lekenin derecesi, hangi tip olduğu gibi tespitlerin yapılması tedavinin ilk aşamasını oluşturur. Lekenin tipine göre seçilen Cosmelan,Dermamelan gibi kimyasal peeling uygulamaları ile leke sorunlarına çözüm üretilmektedir.

Çeşitli kimyasal solüsyonların cilde uygulanması ile deriye yüzeyel tabakaların ayrılmasını ve soyulmasını sağlayan uygulamadır. Özellikle uygulama alanları; güneş ve yaşa bağlı lekeler, çiller, aktif akne izleri, gözenek açıklıkları, kalıtsal faktörlerin deride oluşturduğu kırışıklıklardır.

GAİA SPECİAL

Özel gün ve davetler için vazgeçilmez flaş etkili yoğun nem bakımıdır.
7.2 ORKİDE BAKIM

Beyazlatıcı etkiye sahip bu bakım cildinizin temiz, pürüzsüz ve aydınlık bir görünüm kazanmasını sağlar.
7.2 ORKİDE BAKIM

Nem odaklı bakım cildinizi rahatlatıp şımartırken orkide bakımına özel ritüeller de ruhunuzu şımartır.
7.2 ORKİDE BAKIM

list-kelebek

Gaia’da Cilt Bakımı Uygulamaları; Danışman Doktorumuz ve Uzman Estetisyenlerimizin yaptığı cilt analizlerinden sonra belirlenen cildinize en uygun Mezoklinik ürünleri ile yapılmaktadır.

Detaylı uygulama ve kampanyalı özel fiyat bilgisi için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz…

Cilt Bakımları Uygulama Videosunu İzleyin…

Detaylı bilgi almak için formu gönderebilirsiniz…