Bölgesel İncelme ve Selülit

Bölgesel İncelme ve Selülit

GAİA’da kullanılan güzellik ve bölgesel zayıflama cihazları, FDA onayıyla güvenlik ve etkinliği kanıtlanmış, Amerika ve Avrupa’da yaygın olarak kullanılan, son teknoloji ürünü, bu alandaki en iyi cihazlardır. Gaia’da sahip olduğumuz cihazlarınçok çeşitliliği sayesinde,uzmanlarımızın sizler için hazırlayacağı kişiye özel kombine programlar ile daha etkili sonuçlar elde etmeniz mümkün olacak, sağlıklı ve güzel yaşamın farkına varacaksınız.Bu cihazlarımızdan bir veya birkaçı mutlaka sizin ideallerinize de uygundur…

CRYO4  - 4D SOĞUK LİPOLİZ ile tek seansta Bölgesel İncelme
4D Soğuk Lipoliz cihazı ile, uygulanan bölgedeki yağ hücreleri, çevre dokulara hasar vermeden, yağ hücrelerini seçici odaklayan Cryo zayıflama teknolojisi ile önce ısıtılarak daha sonra da -10 dereceye kadar dondurarak (Termal Şok) kalıcı olarak yok edilebilmektedir. 

Tedavi sonrasında, yağ hücreleri programlı yakım aşamasına girer. Haftalar ve aylar içerisinde yıkılan yağ hücreleri vücudun bağışıklık sistemi tarafından atılır. Uygulama sonrası incelme başlar ve 90 gün sonunda 8-10 cm kadar incelme sağlanabilir. Bol su tüketiminin yanında beslenme ve egzersiz programı ile desteklendiği takdirde etkisi maksimum seviyeye çıkar ve yağ tabakasında ciddi miktarda azalma gerçekleşir.

Aynı anda farklı bölgelerde 4 başlık kullanma imkanı, yoğun iş temposunda çalışan ve vakit problemi olan kişiler için idealdir. 
İşlem tek seanslıktır fakat bölgesel olarak yoğun yağ doku fazlalığı olanlarda 1 seans yerine aynı bölgeye en az 1 ay sonra 2. seans uygulama yapılabilir. Seans ortalama 1 saat sürer.

Karın ve simit bölgesi, kalça, basen ve kollarda uygulama yapılabilir. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve cilt görünümünde genel iyileşme konusunda çok başarılıdır.
Ancak, soğuk alerjisi olan hastalar, gebeler ve emzirme dönemindeki anneler için uygun değildir.

ULTRASHAPE V3 ile ameliyatsız vücut şekillendirme
UltraShape ile bölgesel yağlarınızdan kurtulun…
UltraShape V3 cihazı, FDA onayıyla güvenli ve etkin, son teknoloji, ameliyatsız vücut şekillendirme cihazıdır. Ultrason dalgalarının mekanik etkisiyle, yağ hücrelerini odaklayıp parçalayarak doğal yollarla vücuttan atılmalarına yardımcı olur. Böylece  bölgesel incelme ve selülit tedavisi sağlar. Karın, bel, basen ve bacak bölgelerinde vücut şekillendirmeye yardımcı olur.2 haftada bir, ortalama 30-40 dakika süren toplam 4 seans olarak uygulanır. Bel çevresinde 3 ile 12 cm arasında değişen bir incelme elde edilebilmektedir.

AWT PLUS ile selülit tedavisi ve sıkılaşma
AWT Plus ile selülitlerinizle vedalaşın…
AWT Plus cihazı, akustik şok dalgalarının mekanik etkisiyle, 6-10 cm derinliğe kadar cilt altı yağ dokusundaki hücrelerin çözülerek metabolize olmalarını sağlar. Bağ dokusuna etki ederek selülit görünümünü ortadan kaldırır. Ciltte elastin oranı yüksek kollajen sentezini uyararak kol, diz kapağı, bacak, gıdı gibi bölgelerde cilt gerginliğini sağlar ve sarkmaları tedavi eder. Karın,kol, bacak, basen gibi bölgesel yağlanma sorunlarının giderilmesine yardımcı olur. Haftada 2-3 kez olmak üzere toplam 12 seans olarak uygulanır.

SOĞUK RADYOFREKANS ile hızlı yağ eritme
Soğuk Radyofrekansın ideal tedavisi ile ani ve kalıcı lifting etkisi…
Soğuk radyofrekans, diğer sistemlerin tersine, cilt dokusunun ısısını    -10 dereceye kadar indiriyor. Bu da tedavi sırasında radyofrekans enerjisinin daha derinlere sağlıklı ve acısız olarak iletilmesini, selülit ve yağın etkili bir şekilde yok olmasını sağlıyor. Bu uygulamayla kişi bölgesel fazlalıklarından kurtulurken aynı anda cilt de sıkılaşıyor. Haftada 1-2 kez toplam 8-10 seans uygulanabilen soğuk radyofrekansta kişi incelmeyi her seans sonunda gözlemleyebiliyor. 

LENF DRENAJ cihazı ile vücuttan ödem atma
Vücuda ritmik basınç masajı yapan lenf drenaj cihazı ile vücuttaki lenfatik ve venöz dolaşım hızlandırılır. Böylece damarlar arasında biriken sıvının drene edilmesi sağlanır. Selülit tedavisi,  bölgesel zayıflama ve vücut sıkılaştırma uygulamalarında destekleyici olarak etkinliği artıran bir yöntemdir. Ayrıca çeşitli hastalıklar nedeniyle vücutta oluşan ödem ve toksinlerin atılmasında etkilidir. Vücudun tamamına, yaklaşık 30 dakika süren seanslar halinde, haftada 2 – 3 kez olmak üzere toplam 10 – 12 seans uygulama yapılır.