4D Soğuk Lipoliz

4D Soğuk Lipoliz

GAİA 
CRYO4  - 4D SOĞUK LİPOLİZ
4D Soğuk Lipoliz cihazı ile, uygulanan bölgedeki yağ hücreleri, çevre dokulara hasar vermeden, yağ hücrelerini seçici odaklayan Cryo zayıflama teknolojisi ile önce ısıtılarak daha sonra da -10 dereceye kadar dondurarak (Termal Şok) kalıcı olarak yok edilebilmektedir. 

Tedavi sonrasında, yağ hücreleri programlı yakım aşamasına girer. Haftalar ve aylar içerisinde yıkılan yağ hücreleri vücudun bağışıklık sistemi tarafından atılır. Uygulama sonrası incelme başlar ve 90 gün sonunda 8-10 cm kadar incelme sağlanabilir. Bol su tüketiminin yanında beslenme ve egzersiz programı ile desteklendiği takdirde etkisi maksimum seviyeye çıkar ve yağ tabakasında ciddi miktarda azalma gerçekleşir.

Aynı anda farklı bölgelerde 4 başlık kullanma imkanı, yoğun iş temposunda çalışan ve vakit problemi olan kişiler için idealdir. 
İşlem tek seanslıktır fakat bölgesel olarak yoğun yağ doku fazlalığı olanlarda 1 seans yerine aynı bölgeye en az 1 ay sonra 2. seans uygulama yapılabilir. Seans ortalama 1 saat sürer.

Karın ve simit bölgesi, kalça, basen ve kollarda uygulama yapılabilir. Bölgesel incelme, sıkılaşma ve cilt görünümünde genel iyileşme konusunda çok başarılıdır.
Ancak, soğuk alerjisi olan hastalar, gebeler ve emzirme dönemindeki anneler için uygun değildir.